Om Timbro

Medarbetare

Medarbetare

Namn Titel Telefon E-post
Adam Cwejman Programansvarig Liberal idéutveckling 070 - 248 46 48 adam.cwejman@timbro.se
André Frisk Webb- och IT-ansvarig 073 - 077 89 84 andre.frisk@timbro.se
Andreas Johansson Heinö Förlagschef 073 - 596 72 08 andreas.johansson.heino@timbro.se
Anna Hamnegård Förlagsredaktör 0722 - 12 61 00 anna.hamnegard@timbro.se
Birgitta Wöllner Chefsassistent 0701 - 43 73 41 birgitta.wollner@timbro.se
Erik Thyselius Projektledare, Timbro Medieinstitut 070 - 772 67 84 erik.thyselius@timbro.se
Fahmy Ismahoon Reception och kontorsservice 070 - 143 28 54 Fahmy.ismahoon@timbro.se
Jesper Ahlgren Chefsekonom 070 - 467 44 39 jesper.ahlgren@timbro.se
Karin Svanborg-Sjövall VD 0725 - 17 00 77 karin.svanborg.sjovall@timbro.se
Katarina Larsson Stabschef 070 - 892 22 14 katarina.larsson@timbro.se
Kristina von Unge Biblioteksansvarig 0701 - 43 73 15 kristina.von.unge@timbro.se
Lars Anders Johansson Kulturansvarig och redaktör 0739 - 25 60 17 lars.anders.johansson@timbro.se
Lydiah Wålsten Kommunikationsansvarig 0706 - 46 56 88 lydiah.walsten@timbro.se
Malin Sahlén Programansvarig Arbetsmarknad och integration 070 - 212 29 52 malin.sahlen@timbro.se
Margareta Runsten Ekonomiassistent 0701 - 43 64 70 margareta.runsten@timbro.se
Mats Olin Chef, Timbro Medieinstitut 070 - 667 40 00 mats.olin@timbro.se
Victor Fladvad Projektledare, kommunikation och event 0706 - 57 86 93 victor.fladvad@timbro.se