Om Timbro

Medarbetare

Medarbetare

Namn Titel Telefon E-post
Adam Cwejman Projektledare, integration 070 - 248 46 48 adam.cwejman@timbro.se
Andreas Johansson Heinö Senior Fellow 073 - 596 72 08 andreas.johansson.heino@timbro.se
Anna Hamnegård Projektledare, produktion och förlag (föräldraledig) 0722 - 12 61 00 anna.hamnegard@timbro.se
Birgitta Wöllner Chefsassistent 0701 - 43 73 41 birgitta.wollner@timbro.se
Daniel Löfstedt Projektledare, Timbro Medieinstitut 073 - 640 11 70 daniel.lofstedt@timbro.se
Fahmy Ismahoon Reception och kontorsservice 070 - 143 28 54 Fahmy.ismahoon@timbro.se
Henrik Gahnström Webb- och IT-ansvarig (föräldraledig) 072-233 17 31 henrik.gahnstrom@timbro.se
Håkan Tribell Chef, Idé och konferens 0708 - 92 29 16 hakan.tribell@timbro.se
Karin Svanborg-Sjövall Projektledare, välfärd 0725 - 17 00 77 karin.svanborg.sjovall@timbro.se
Katarina Larsson Stabschef 070 - 892 22 14 katarina.larsson@timbro.se
Katarina O’Nils Projektledare, produktion och förlag 076-102 20 10 katarina.onils@timbro.se
Kristina von Unge Biblioteksansvarig 0701 - 43 73 15 kristina.von.unge@timbro.se
Lars Anders Johansson Projektledare, kulturfrågor 0739 - 25 60 17 lars.anders.johansson@timbro.se
Lydiah Wålsten Projektledare, miljö, tillväxt och konsumtion (tjl) 0706 - 46 56 88 lydiah.walsten@timbro.se
Malin Sahlén Projektledare, samhällsekonomiska frågor 070 - 212 29 52 malin.sahlen@timbro.se
Margareta Runsten Ekonomiassistent 0701 - 43 64 70 margareta.runsten@timbro.se
Maria Eriksson Projektledare, miljö, tillväxt och konsumtion (tf) 0731- 523 970 maria.eriksson@timbro.se
Markus Uvell VD 0706 - 85 31 55 markus.uvell@timbro.se
Mats Olin Chef, Timbro Medieinstitut 070 - 667 40 00 mats.olin@timbro.se
Tomas Nihlén Webb- och IT-ansvarig (vik.) 070 - 495 08 98 tomas.nihlen@timbro.se
Victor Fladvad Projektledare, event och kommunikation 0706 - 57 86 93 victor.fladvad@timbro.se